Tmavomodrý porcelánový hrnček Kähler Design Hammershoi, 330 ml

Kuchynské doplnky od dánskej značky Kähler Design si vás získajú na prvý pohľad. Či už ide o kúsky sklenené, drevené, alebo porcelánové, vždy... viac informácií »
Tmavomodrý porcelánový hrnček Kähler Design Hammershoi
28,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kuchynské doplnky od dánskej značky Kähler Design si vás získajú na prvý pohľad. Či už ide o kúsky sklenené, drevené, alebo porcelánové, vždy...

Kuchynské doplnky od dánskej značky Kähler Design si vás získajú na prvý pohľad. Či už ide o kúsky sklenené, drevené, alebo porcelánové, vždy sa môžete spoľahnúť na decentný minimalistický dizajn, ktorého farebné tóny sa nesú v súlade so zemitou paletou.

Vďaka tomu nájdu svoje uplatnenie v interiéri hrajúcom všetkými farbami dúhy, zároveň však pristanú napríklad aj drevenému zrubu v horách.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.Tento neodolateľný tovar máte možnosť zohnať jednoducho na webe v populárnej sekcii čaj a káva! Teraz kúpite podobné výrobky z tejto známej sekcie za priaznivú cenu!

Tento dizajnový produkt Tmavomodrý porcelánový hrnček Kähler Design od obľúbenej značky Kähler Design jednoducho zaobstaráte v súčasnosti v bezva akcii! Ponuky od 28,90 EUR.