Tmavomodrý dvojvrstvový koberec Flair Rugs MATCH Nordic Floral, 170 x 240 cm

Kolekcia Match od spoločnosti Flair Rugs predstavuje revolúciu vo svete kobercov. Skladá sa z dvoch vrstiev - protišmykovej podložky a zamatovo hebkého... viac informácií »
Tmavomodrý dvojvrstvový koberec Flair Rugs MATCH Nordic Floral
Kolekcia Match od spoločnosti Flair Rugs predstavuje revolúciu vo svete kobercov. Skladá sa z dvoch vrstiev - protišmykovej podložky a zamatovo hebkého...

Kolekcia Match od spoločnosti Flair Rugs predstavuje revolúciu vo svete kobercov. Skladá sa z dvoch vrstiev – protišmykovej podložky a zamatovo hebkého dizajnového zvršku spojeného suchým zipsom. Má celkovú výšku len 5 mm, takže je obzvlášť vhodný pod posteľ alebo konferenčný stolík.

A čo to vlastne znamená v praxi? Ak vás vzhľad koberca omrzí, jednoducho odstráňte vrchnú vrstvu a nahraďte ju inou. Vzhľad obývačky alebo spálne môžete meniť tak často, ako sa vám to páči.

Koberec tiež prináša do vášho interiéru funkčnosť. Zatiaľ čo spodnú stranu možno jednoducho utrieť suchou handričkou, vrchnú stranu možno v prípade znečistenia prať pri teplote 30 stupňov. Aby však koberec vyzeral stále ako nový, vyhnite sa pracím prostriedkom.

Ako zostaviť koberec?
Stačí položiť spodnú vrstvu protišmykovou stranou na podlahu, potom zrolovať vrchnú vrstvu so vzorom na vnútornej strane a zarovnať rohy so spodnou podložkou. Potom už len rozložte vrchnú vrstvu, vyhlaďte nerovnosti a hrbole a uistite sa, že je vrchná vrstva úplne pripevnená. Veľa podarený produkt možno zohnať bez problémov tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii koberce. Pozrite sa na ostatné produkty z našej kategórie za skvelú cenu. U nás vám ponúkneme viac, mrknite na ďalšie skvelé kúsky od značky Flair Rugs. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Dodávateľ Flair Rugs dodáva pre svojich zákazníkov vynikajúci sortiment. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Tento obľúbený produkt Tmavomodrý dvojvrstvový koberec Flair od našej známej značky Flair Rugs zoženiete momentálne na webe za parádnu cenu! Ceny od 219 EUR.