Tmavomodrý cestovný hrnček s vekom KeepCup Spruce Thermal, 340 ml

Dajte zbohom jednorazovým téglikom na kávu či čaj. Ekologický hrnček KeepCup vám bude robiť spoločnosť na cestách do práce a ešte pri tom bude... viac informácií »
Tmavomodrý cestovný hrnček s vekom KeepCup Spruce Thermal
Značka: KeepCup
35 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dajte zbohom jednorazovým téglikom na kávu či čaj. Ekologický hrnček KeepCup vám bude robiť spoločnosť na cestách do práce a ešte pri tom bude...

Dajte zbohom jednorazovým téglikom na kávu či čaj. Ekologický hrnček KeepCup vám bude robiť spoločnosť na cestách do práce a ešte pri tom bude skvele vyzerať.

Vytvorený je zo 100% recyklovateľných a netoxických materiálov, v ktorých nenájdete ani stopu BPA či BPS. V rannom strese iste oceníte aj ľahkú údržbu – hrnček totiž rozložíte na 4 rôzne diely.

Bez pásku ho môžete vložiť aj do umývačky riadu. Ak by sa vám náhodou stalo, že nápoj vychladne, možno ho bez viečka opäť ohriať v mikrovlnnej rúre.
Často hľadaný produkt Tmavomodrý cestovný hrnček s vekom ide kúpiť ľahko u nás zaradený v kategórii termohrnčeky! Teraz si môžete vybrať ešte iné výrobky vo spomínanej sekcii za rozumné peniaze!

Obľúbený produkt Tmavomodrý cestovný hrnček s vekom KeepCup Spruce Thermal, 340 ml od dodávateľa s dlhou históriou KeepCup jednoducho zoženiete na našich stránkach extra výhodne! Výhodne za super cenu 35 EUR.