Tmavomodré silikónové prestieranie Kindsgut Cloud, 49 x 27 cm

Spestrite svojmu dieťaťu stolovanie s praktickým silikónovým prestieraním značky Kindsgut. To ochráni dosku stola pred poškodením, takže sa... viac informácií »
Tmavomodré silikónové prestieranie Kindsgut Cloud
Značka: Kindsgut
15,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Spestrite svojmu dieťaťu stolovanie s praktickým silikónovým prestieraním značky Kindsgut. To ochráni dosku stola pred poškodením, takže sa...

Spestrite svojmu dieťaťu stolovanie s praktickým silikónovým prestieraním značky Kindsgut. To ochráni dosku stola pred poškodením, takže sa nemusíte obávať rozliatych nápojov alebo rýh od príboru. Zloženie je zdravotne vyhovujúce v súlade s nariadeniami Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA). Neobsahuje zlúčeniny BPA/BPS, olovo, ftaláty ani PVC.
Kvalitný a lacný produkt ide kúpiť práve tu u nás v rubrike detské prestieranie! Teraz kúpite podobné produkty v spomínanej rubrike za extra cenu. To nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! Mrknite tiež na ďalšie vybrané produkty od značky Kindsgut. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený dodávateľ Kindsgut ponúka svojim zákazníkom prvotriedny produkty.

Žiadaný výrobok Tmavomodré silikónové prestieranie Kindsgut Cloud, s osvedčenou značkou Kindsgut k dostaniu aktuálne navždy výhodne! Výhodne za 15,99 EUR.