Tmavomodré kreslo Softline Angel Felt Melange Dark Blue

Potrpíte si na dizajn, ktorý len tak neomrzí? To pre vás a váš interiér bude kreslo z kolekcie Angel tým pravým. Ide o elegantný a esteticky... viac informácií »
Tmavomodré kreslo Softline Angel Felt Melange Dark Blue
Značka: Softline
2 330 EUR
Kúpiť v e-shope »
Potrpíte si na dizajn, ktorý len tak neomrzí? To pre vás a váš interiér bude kreslo z kolekcie Angel tým pravým. Ide o elegantný a esteticky...

Potrpíte si na dizajn, ktorý len tak neomrzí? To pre vás a váš interiér bude kreslo z kolekcie Angel tým pravým. Ide o elegantný a esteticky výrazný kúsok, ktorý zároveň ponúka dostatok pohodlia.

O značke:
Značka Softline pochádza z Dánska, kde bola založená v roku 1979. Ide o jedného z popredných výrobcov v oblasti moderného nábytku. Kúsky tejto značky sú inovatívne, multifunkčné a majú vysokú kvalitu. V ponuke má niekoľko rôznych kolekcií, ktoré sa riadia poslednými trendmi v oblasti dizajnu a funkčnosti.

Čo je to hodnota Martindale?
Číslo hodnoty Martindale určuje odolnosť poťahu voči oderu. Čím väčšia hodnota, tým je odolnosť vyššia. Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa na povrchu vytvorí diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale. Tento neodolateľný produkt Tmavomodré kreslo Softline Angel Felt Melange Dark Blue máte možnosť nájsť okrem iného tu u nás v kategórii kreslá. Teraz môžete kúpiť kvalitné kusy v spomínanej rubrike vo výhodnej akcii.

Obľúbený a kvalitný kus Tmavomodré kreslo Softline Angel Felt Melange od dodávateľa s dlhou históriou Softline môžete pohodlne kúpiť tady skutočne lacno! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 2 330 EUR.