Tmavomodrá zamatová dvojlôžková posteľ Mazzini Beds Juniper, 160 x 200 cm

Uložte sa na spánok do čalúnenej postele Juniper od Mazzini Beds. Táto posteľ v modernom štýle je dvojlôžková, má vysoké čelo a úložný... viac informácií »
Tmavomodrá zamatová dvojlôžková posteľ Mazzini Beds Juniper
Uložte sa na spánok do čalúnenej postele Juniper od Mazzini Beds. Táto posteľ v modernom štýle je dvojlôžková, má vysoké čelo a úložný...

Uložte sa na spánok do čalúnenej postele Juniper od Mazzini Beds. Táto posteľ v modernom štýle je dvojlôžková, má vysoké čelo a úložný priestor. Súčasťou balenia je rošt. Môžete si dokúpiť aj stredne tvrdý či tvrdý matrac od rovnakej značky.
Tento výnimočný produkt môžete zohnať tiež tu na stránkach v známej kategórii dvojlôžkové manželské postele! Teraz môžete kúpiť akčné produkty z našej kategórie za akčnú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac. Mrknite na viac produktov značky Mazzini Beds. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný kus Tmavomodrá zamatová dvojlôžková posteľ Mazzini od obľúbenej značky so zárukou kvality Mazzini Beds ide zaobstarať práve trvalo výhodne. Akčná cena od 949 EUR.