Tmavomodrá rozkladacia rohová menčestrová pohovka Kooko Home Jazz, pravý roh

Táto rozkladacia pohovka s úložným priestorom Kooko Home Jazz poteší nielen svojou praktickosťou, ale aj klasickým nadčasovým tvarom, ktorý je... viac informácií »
Tmavomodrá rozkladacia rohová menčestrová pohovka Kooko Home Jazz
Značka: Kooko Home
1 290 EUR
Kúpiť v e-shope »
Táto rozkladacia pohovka s úložným priestorom Kooko Home Jazz poteší nielen svojou praktickosťou, ale aj klasickým nadčasovým tvarom, ktorý je...

Táto rozkladacia pohovka s úložným priestorom Kooko Home Jazz poteší nielen svojou praktickosťou, ale aj klasickým nadčasovým tvarom, ktorý je decentne doplnený 2 dekoračnými vankúšikmi s rozmermi 45 x 45 cm. Jej poťah tvorí matná štruktúrovaná menčestrová látka s úzkymi 3 mm pruhmi. Táto tkanina je veľmi príjemná na dotyk a má navyše vysokú odolnosť proti oderu. Pohovka získala tiež certifikáciu Oeko-Tex Standard 100, ktorá zaručuje, že bola vyrobená úplne bez škodlivých chemikálií a je teda bezpečná pre ľudské použitie. Pohovka môže byť jednoducho rozložená na pohodlné lôžko s rozmermi 130 x 200 cm. Rozmery úložného boxu: 120 x 65 x 15 cm Šírka leňošky: 70/85 cm Tento veľmi obľúbený tovar Tmavomodrá rozkladacia rohová menčestrová pohovka Kooko Home nájdete ľahko tu na webe v obľúbenej kategórii rohové pohovky. Mrknite na úplne nové produkty zo spomínanej rubriky za super cenu.

Tento lacný tovar Tmavomodrá rozkladacia rohová menčestrová pohovka Kooko originál od výrobcu Kooko Home je možné získať v aktuálnej ponuke za primerané peniaze. V akcii za cenu 1 290 EUR.