Tmavomodrá nástenná kúpeľňová skrinka so zrkladlom Tom Tailor for Tenzo Color Bath Large

Vneste do svojho domova svieži škandinávsky štýl s Tomom Tailor for Tenzo. Kúpeľňová skrinka z radu Color Bath je skvelý kúsok, ktorý môžete... viac informácií »
Tmavomodrá nástenná kúpeľňová skrinka so zrkladlom Tom Tailor for Tenzo Color Bath Large
399 EUR469 EUR Zľava -14%
Kúpiť v e-shope »
Vneste do svojho domova svieži škandinávsky štýl s Tomom Tailor for Tenzo. Kúpeľňová skrinka z radu Color Bath je skvelý kúsok, ktorý môžete...

Vneste do svojho domova svieži škandinávsky štýl s Tomom Tailor for Tenzo. Kúpeľňová skrinka z radu Color Bath je skvelý kúsok, ktorý môžete ľahko zladiť s ostatným nábytkom. Je určený na montáž na stenu. Lakovaná povrchová úprava zvyšuje pevnosť konštrukcie a poskytuje väčšiu odolnosť voči vlhkosti a prachu. Úložný priestor má celkom štyri police. Dve z nich však šikovne zakrývajú prednú časť zrkadla. Veľa žiadaný produkt Tmavomodrá nástenná kúpeľňová skrinka so zrkladlom Tom Tailor for môžete zohnať ľahko tu na stránkach v populárnej rubrike kúpeľňové skrinky. Vyhľadajte si úplne nové produkty z tejto obľúbenej kategórie na pár kliknutí. Vehlasný výrobca Tom Tailor for Tenzo vás a vašich blízkych obohatí o vynikajúci tovar.

Veľmi jedinečný produkt Tmavomodrá nástenná kúpeľňová skrinka so zrkladlom Tom Tailor for Tenzo Color Bath Large od spoločnosti s popredným postavením na trhu Tom Tailor for Tenzo ľahko zaobstaráte tady teraz za parádnu cenu! Aktuálne stojí u nás 399 EUR.