Tmavomodrá bavlnená elastická plachta Good Morning, 160 x 200 cm

Ak ide o posteľný textil, dôležitú úlohu hrá nielen vzhľad, ale predovšetkým výber materiálu. Značka Good Morning si je toho dobre vedomá, preto... viac informácií »
Tmavomodrá bavlnená elastická plachta Good Morning
Značka: Good Morning
11,60 EUR28,90 EUR Zľava -59%
Kúpiť v e-shope »
Ak ide o posteľný textil, dôležitú úlohu hrá nielen vzhľad, ale predovšetkým výber materiálu. Značka Good Morning si je toho dobre vedomá, preto...

Ak ide o posteľný textil, dôležitú úlohu hrá nielen vzhľad, ale predovšetkým výber materiálu. Značka Good Morning si je toho dobre vedomá, preto je táto minimalistická plachta z kolekcie Cotton vyrobená zo 100% bavlny. Medzi hlavné prednosti patrí najmä pevnosť, vzdušnosť a schopnosť absorbovať prebytočnú vlhkosť.Dizajnový produkt máte možnosť zaobstarať už dnes tu na našom webe v známej rubrike plachty! Teraz môžete kúpiť skvelé produkty z tejto známej rubriky za výhodnú cenu. Značka Good Morning pre vás vyrába prémiové výrobky Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac. Pozrite sa tiež na viac kvalitných produktov od výrobcu Good Morning. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený tovar Tmavomodrá bavlnená elastická plachta Good Morning, 160 od nášho známeho výrobcu Good Morning jednoducho môžete zaobstarať práve teraz v našej ponuke za skvelú cenu! V súčasnosti za cenu 11,60 EUR.