Tmavohnedý rámček na 5 fotografií Styler Narvik, 51 × 27 cm

Pochváľte sa tými najkrajšími zábermi z ciest alebo momentkami zo svadby. V ráme je dosť miesta na detaily a celky, a tak na vás zakaždým dýchne... viac informácií »
Tmavohnedý rámček na 5 fotografií Styler Narvik
Značka: Styler
21,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pochváľte sa tými najkrajšími zábermi z ciest alebo momentkami zo svadby. V ráme je dosť miesta na detaily a celky, a tak na vás zakaždým dýchne...

Pochváľte sa tými najkrajšími zábermi z ciest alebo momentkami zo svadby. V ráme je dosť miesta na detaily a celky, a tak na vás zakaždým dýchne atmosféra šťastných dní, ktoré fotky robia večnými.

Rozmery fotografií v rámčeku:
2x: 10 x 10 cm
2x: 10 x 15 cm
1x: 15 x 21 cm Kvalitný a obľúbený tovar Tmavohnedý rámček na 5 fotografií Styler Narvik, 51 × 27 cm môžete nájsť práve na webe v obľúbenej sekcii rámčeky! Vyberte si zľavnené produkty vo spomínanej sekcii za super peniaze. Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme v ponuke však ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Styler. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a akčný tovar Tmavohnedý rámček na 5 od známeho výrobcu Styler je možné kúpiť teraz so zľavou! Akčné ceny už od 21,90 EUR.