Tmavo-hnedý obojstranný koberec Narma Sagadi, 200 x 300 cm

Kolekcia ženilkových kobercov smartWeave®, ktorá bola navrhnutá a vytvorená v Estónsku, je plná moderných motívov, ktoré vnesú útulnú atmosféru... viac informácií »
Tmavo-hnedý obojstranný koberec Narma Sagadi
Značka: Narma
429 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia ženilkových kobercov smartWeave®, ktorá bola navrhnutá a vytvorená v Estónsku, je plná moderných motívov, ktoré vnesú útulnú atmosféru...

Kolekcia ženilkových kobercov smartWeave®, ktorá bola navrhnutá a vytvorená v Estónsku, je plná moderných motívov, ktoré vnesú útulnú atmosféru aj do vášho domova. Pýšia sa antistatickými vlastnosťami, tlmia zvuk a skvele sa hodia aj do miestností s podlahovým kúrením.

Skladajú sa z 20% polyesteru a 80% prírodnej bavlny vyrobenej šetrne k životnému prostrediu zo 100% recyklovaných materiálov. Certifikát OEKO-TEX ® navyše zaručuje aj ich zdravotnú nezávadnosť. O praktickú stránku sa postará aj ľahká a rýchla údržba, na ktorú môžete povolať aj robotický vysávač.

Upozornenie: koberec nie je protišmykový, pre docielenie tejto vlastnosti je však možné dokúpiť podložku Metro od rovnomennej značky.

Parametre: hrúbka koberca – približne 0,3 cm, v rohoch až 1 cm, povrchová úprava – šírka tónovaného okraja je 7 cm, viditeľné sú však iba cca 3 cm.Tento kvalitný a žiadaný kus Tmavo-hnedý obojstranný koberec Narma môžete nájsť práve teraz u nás umiestnený v kategórii koberce! Nájdite si obľúbené výrobky z tejto známej rubriky za výhodné peniaze. Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke viac skvelých kúskov od výrobcu Narma. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Obľúbený a kvalitný tovar Tmavo-hnedý obojstranný koberec Narma Sagadi, od dodávateľa s dlhou históriou Narma ľahko môžete nájsť tady za neuveriteľne výhodnú cenu. Teraz za akčnú cenu 429 EUR.