Terakotovooranžové obliečky na dvojlôžko zo stonewashed bavlny Bonami Selection, 200 x 200 cm

Veríme, že po náročnom dni bude zababušenie sa do oblečenia Bonami Selection zaručenou odmenou. Spoločnosť dbá najmä na precízny výber... viac informácií »
Terakotovooranžové obliečky na dvojlôžko zo stonewashed bavlny Bonami Selection
38 EUR63,90 EUR Zľava -40%
Kúpiť v e-shope »
Veríme, že po náročnom dni bude zababušenie sa do oblečenia Bonami Selection zaručenou odmenou. Spoločnosť dbá najmä na precízny výber...

Veríme, že po náročnom dni bude zababušenie sa do oblečenia Bonami Selection zaručenou odmenou.

Spoločnosť dbá najmä na precízny výber materiálov, ktorý je v tomto prípade 100 % bavlna praná na kameni. Na rozdiel od klasickej bavlny sa vyznačuje nezameniteľnou jemnosťou hneď po vybalení. Okrem toho sa vďaka predpieraniu eliminuje riziko akéhokoľvek zmrštenia. Okrem svojej praktickosti však ponúka aj ľahko ležérny vzhľad, ktorý vnesie do každej spálne uvoľnenú eleganciu. Nesmie chýbať predĺžená dĺžka 220 cm.

Náš tip: farby posteľnej bielizne Bonami Selection sú navrhnuté tak, aby sa dali ľahko kombinovať s inými farbami. Nechajte sa týmto trendom zlákať aj vy, vneste do svojej spálne hravosť a zbavte sa monotónnosti.Kvalitný a žiadaný tovar Terakotovooranžové obliečky na dvojlôžko zo stonewashed bavlny Bonami Selection, 200 x máte možnosť zaobstarať ešte na našich stránkach v kategórii obliečky. Zaobstarajte si iné produkty zo spomínanej sekcie za najnižšiu cenu! Nebojte, máme toho viac, máme však aj v ponuke viac skvelých kúskov značky Bonami Selection. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Táto výnimočná značka Bonami Selection vás obohatí o vynikajúce produkty. Urobte si radosť.

Veľmi žiadaný tovar Terakotovooranžové obliečky na dvojlôžko zo stonewashed bavlny Bonami Selection, 200 x od tejto skvelej značky Bonami Selection môžete zaobstarať práve teraz v našej ponuke vo výhodnej akcii! Akčné ceny od 38 EUR.