Televízny stolík Woodman Kensal

Leonhard Pfeifer je dizajnér, ktorého otec vlastnil antik so starožitným nábytkom. A asi práve odtiaľ pochádza inšpirácia pre dizajnu nábytku... viac informácií »
Televízny stolík Woodman Kensal
Značka: Woodman
569 EUR
Kúpiť v e-shope »
Leonhard Pfeifer je dizajnér, ktorého otec vlastnil antik so starožitným nábytkom. A asi práve odtiaľ pochádza inšpirácia pre dizajnu nábytku...

Leonhard Pfeifer je dizajnér, ktorého otec vlastnil antik so starožitným nábytkom. A asi práve odtiaľ pochádza inšpirácia pre dizajnu nábytku Woodman, do ktorého Leonhard vnáša krásnu kombináciu kvalitného spracovania, nadčasového dizajnu a trochu retro nádychu. Nábytok je vyrobený z dubového dreva, ktoré pochádza z obnovovaných a certifikovaných lesov určených pre nábytkové spracovanie.

Poznámka: vnútorné časti stolíka majú melamínovú povrchovú úpravu.

Manuál k montáži produktu nájdete tu.

Rozmery zásuvky: 70 x 33,4 x 11 cm (šírka x hĺbka x výška)
Rozmery a hmotnosť prvého balenia: 137 x 48 x 10 cm, 18 kg
Rozmery a hmotnosť druhého balenia: 94 x 53 x 5 cm, 16 kg
Obľúbený a kvalitný produkt Televízny stolík Woodman Kensal dostanete tiež tu na stránkach zaradený v sekcii tv stolíky. Pozrite sa na skvelé produkty z tejto obľúbenej sekcie za mimoriadne nízku cenu! Táto značka Woodman pre svojich zákazníkov predáva vynikajúce výrobky.

Kvalitný a veľmi žiadaný kus Televízny stolík Woodman Kensal od skvelého výrobcu Woodman jednoducho zaobstaráte zde teraz lacno! Ceny od 569 EUR.