Tehlovočervená komoda v dubovom dekore so zásuvkami Teulat Yoko

Podarený tovar Tehlovočervená komoda v dubovom dekore od výrobcu s dobrým menom Teulat ľahko získate aktuálne za výhodnú cenu. Lacno za cenu 809 EUR. EAN: 8435178386762
Tehlovočervená komoda v dubovom dekore so zásuvkami Teulat Yoko
Značka: Teulat
809 EURDostupnosť: SKLADOM
Kúpiť v e-shope »

Popis produktu

Kúzelné spojenie korpusu z dubovej dyhy a dvierok aj kovového podnožia v originálnej tehlovočervenej farbe vnesie do interiéru modernú nadčasovosť. Autorom tohto dizajnérskeho kúsku je španielska značka Teulat.

Jej dizajnéri čerpajú inšpiráciu zo stredomorskej oblasti aj z ázijského minimalistického štýlu. Tak tomu je aj u tejto kolekcie nesúcej príznačné označenie Yoko.
Zľavnený produkt Tehlovočervená komoda v dubovom dekore so zásuvkami Teulat Yoko je dostupný v pohode tu u nás v známej kategórii komody. Teraz získate kvalitné produkty z tejto populárnej rubriky za super ceny! Táto výnimočná značka Teulat ponúka svojim zákazníkom kvalitný sortiment. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu! Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke však tiež viac kvalitných výrobkov od výrobcu Teulat. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.