Taška na jedlo s flitry Navigate Hungry/Full

Malí stravníci určite ocenia, že pomocou flitrov na tomto desiatovom boxe môžu vyjadriť stav svojho bruška. Super motivácia pri kozumácii pochúťok... viac informácií »
Taška na jedlo s flitry Navigate Hungry/Full
Značka: Navigate
15 EUR18 EUR Zľava -16%
Kúpiť v e-shope »
Malí stravníci určite ocenia, že pomocou flitrov na tomto desiatovom boxe môžu vyjadriť stav svojho bruška. Super motivácia pri kozumácii pochúťok...

Malí stravníci určite ocenia, že pomocou flitrov na tomto desiatovom boxe môžu vyjadriť stav svojho bruška. Super motivácia pri kozumácii pochúťok na výletoch!

Značka Navigate sa špecializuje na všetky vonkajšie aktivity, navrhuje a vyrába praktické i štýlové veci pre všetkých, čo radi žijú vonku. Sústredí sa ako na funkčnosť a atraktívny dizajn, tak na inovatívne riešenia.V zľave tento produkt môžete kúpiť v pohode tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii detské desiatové boxy. Pripravili sme akčné produkty vo spomínanej sekcii vo výhodnej akcii! To ale nie je všetko, máme toho viac. U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie produkty od výrobcu Navigate. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. U zákazníkov obľúbená značka Navigate svojim zákazníkom ponúka vynikajúce výrobky. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Najpredávanejší tovar Taška na jedlo s flitry Navigate Hungry/Full od obľúbeného výrobcu Navigate ľahko môžete zohnať práve teraz výhodne! Teraz získate od 15 EUR.