Sviečka zo sójového vosku Greenleaf Haven, doba horenia 30 – 40 hodín

Tiež ste podľahli kvalitám sviečok zo sójového vosku? Sú šetrné ako svojou výrobou, tak i užívaním. Pri horení sa neuvoľňujú žiadne... viac informácií »
Sviečka zo sójového vosku Greenleaf Haven
Značka: Greenleaf
14 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tiež ste podľahli kvalitám sviečok zo sójového vosku? Sú šetrné ako svojou výrobou, tak i užívaním. Pri horení sa neuvoľňujú žiadne...

Tiež ste podľahli kvalitám sviečok zo sójového vosku?

Sú šetrné ako svojou výrobou, tak i užívaním. Pri horení sa neuvoľňujú žiadne škodliviny do ovzdušia a vy si tak môžete bez starostí vychutnávať ich arómu. Tá je navyše výraznejšia a trvácnejšia, než u bežných sviečok.

Vďaka viečku sa nebude na vosk prášiť a vôňa nestratí na svoju ntenzitu.

Doba horenia je 30 – 40 hodín, ale uvidíte, že ju budete používať dlhšie ako bežné parafínové verzie. Na prevoňanie celej miestnosti ju stačí zapáliť napríklad na hodinku. Akčný a v zľave kus možno kúpiť bezprostredne tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike sviečky. Teraz nájdete ešte podobné produkty z tejto kateógrie jednoducho online! Náš sortiment je ale široký, máme aj v ponuke ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Greenleaf. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Výnimočný tovar Sviečka zo sójového vosku Greenleaf Haven, doba horenia 30 - 40 hodín od výrobcu Greenleaf ľahko zoženiete v našej ponuke za dobrú cenu. Teraz za 14 EUR.