Sviečka s vôňou granátových jabĺk WoodWick, doba horenia 20 hodín

Pohodlne sa usaďte, vezmite do ruky obľúbenú knihu a vychutnajte si chvíľku relaxácie. So sviečkami Woodwick budú tieto momenty ešte... viac informácií »
Sviečka s vôňou granátových jabĺk WoodWick
Značka: WoodWick
11,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pohodlne sa usaďte, vezmite do ruky obľúbenú knihu a vychutnajte si chvíľku relaxácie. So sviečkami Woodwick budú tieto momenty ešte...

Pohodlne sa usaďte, vezmite do ruky obľúbenú knihu a vychutnajte si chvíľku relaxácie. So sviečkami Woodwick budú tieto momenty ešte príjemnejšie.

Neveríte? Máme pre vás pár dôvodov, prečo si ich zamilovať.

♥ Sú vyrobené ručne .
♥ Vône sú prírodné. Vďaka tomu sú nevtieravé a nerozbolí vás z nich hlava.
Sójový vosk nevypúšťa do ovzdušia žiadne škodliviny. Horí o polovicu dlhšie, než vosk parafínový.
♥ Patentovaný drevený knôt čarovne praská, čím pripomína oheň v krbe.
♥ Váza je z ručne vyrobeného fúkaného skla .Tento kvalitný produkt Sviečka s vôňou granátových jabĺk WoodWick, doba horenia 20 hodín máte možnosť dostať ľahko tu u nás zaradený v rubrike sviečky! Mrknite na výnimočné produkty z tejto obľúbenej kategórie za mimoriadne nízku cenu. Naša ponuka je široká, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie skvelé produkty od výrobcu WoodWick. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vedúci dodávateľ WoodWick vám môže ponúknuť prvotriedny sortiment.

Tento veľmi obľúbený produkt Sviečka s vôňou granátových jabĺk WoodWick, doba horenia od skvelého výrobcu WoodWick pohodlne získate práve teraz u nás za neuveriteľne výhodnú cenu! Akčná cena už od 11,99 EUR.