Svetlozelená kameninová forma na pečenie Casafina Forma, 260 ml

Riad a formy na pečenie z kolekcie Forma vás očaria svojou nežnou jemnosťou, ktorá sa hodí pre servírovanie a tabuľu v rustikálnom aj minimalistickom... viac informácií »
Svetlozelená kameninová forma na pečenie Casafina Forma
Značka: Casafina
12,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Riad a formy na pečenie z kolekcie Forma vás očaria svojou nežnou jemnosťou, ktorá sa hodí pre servírovanie a tabuľu v rustikálnom aj minimalistickom...

Riad a formy na pečenie z kolekcie Forma vás očaria svojou nežnou jemnosťou, ktorá sa hodí pre servírovanie a tabuľu v rustikálnom aj minimalistickom scandi štýle.

Prečo zvoliť riad z kameniny?
⦁ Je odolný voči vysokým teplotám.
⦁ Má teflón.
Skvele drží teplo aj po vytiahnutí z rúry.
⦁ Vďaka glazovanému povrchu ľahko odoláva ostrým čepeliam nožov.
⦁ S pokojom ho môžete dať do rúry, mikrovlnky, umývačky i mrazničky.

O značke Casafina:
Donna Cacciatore Smith vyrastala v Amerike, ale korene jej rodiny siahajú až do slnečného Talianska. S láskou spomína na svoje detstvo prevoňané korením z tradičných talianskych jedál, ktoré varila jej babička. Z týchto spomienok sa zrodila Donnina veľká láska ku gastronómii, ktorá ovplyvnila aj jej budúci život.

V dospelosti sa jej pozornosť zamerala na stolovanie. Spoločne s manželom založila značku Casafina a na svojich cestách po Európe zbierala inšpiráciu pre zákazkovú výrobu kuchynského riadu.

Nakoniec sa rozhodli pre osvedčeného portugalského výrobcu, a tak postupne vznikla unikátna kolekcia kameninových výrobkov, ktoré sú ovplyvnené talianskym dizajnom a vášňou k jedlu. Casafina ponúka širokú škálu kuchynského riadu, ktorý je ručne vyrábaný a glazovaný.Tento kvalitný tovar Svetlozelená kameninová forma na pečenie Casafina Forma, 260 ml ide kúpiť bezstarostne tu na našich stránkach v populárnej kateogrii nádoby a formy na pečenie! Pripravili sme akčné produkty vo spomínanej sekcii v bezva akcii! Náš sortiment je ale široký, u nás v ponuke nájdete viac skvelých výrobkov od výrobcu Casafina. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Lacný tovar Svetlozelená kameninová forma na pečenie Casafina od známej kvalitnej značky Casafina pohodlne získate práve teraz v našej ponuke za priaznivú cenu! Stojí práve teraz u nás 12,99 EUR.