Svetlosivý plastový lavór s dvomi ušami Addis, 39 x 32 x 14 cm

Šikovný pomocník ako na ručné prepierania, tak pri vešaní vypranej bielizne v povrchovej úprave proti poškriabaniu. Je odolný a ľahko sa čistí.... viac informácií »
Svetlosivý plastový lavór s dvomi ušami Addis
Značka: Addis
6 EUR
Kúpiť v e-shope »
Šikovný pomocník ako na ručné prepierania, tak pri vešaní vypranej bielizne v povrchovej úprave proti poškriabaniu. Je odolný a ľahko sa čistí....

Šikovný pomocník ako na ručné prepierania, tak pri vešaní vypranej bielizne v povrchovej úprave proti poškriabaniu. Je odolný a ľahko sa čistí. Zvýšené rukoväte uľahčujú jeho prenášanie. Objem 10 l. Veľmi obľúbený produkt Svetlosivý plastový lavór s dvomi ušami Addis, 39 x máte možnosť dostať už dnes na stránkach v známej kategórii lavóry! Teraz si môžete zaobstarať úplne nové výrobky z tejto známej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu! Táto značka Addis vám poskytuje špičkový sortiment. Náš sortiment je ale široký, preskúmajte u nás tiež ďalšie vybrané produkty od značky Addis. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový produkt Svetlosivý plastový lavór s dvomi ušami Addis, 39 x 32 x 14 cm od známej značky Addis môžete pohodlne získať ešte dnes za extra cenu. V akcii od 6 EUR.