Svetlosivý písací stôl Ragaba Lillo, dĺžka 65 cm

Lillo, to je písací stolík, ktorý sa stane skvelým spoločníkom na prácu, a zároveň vtlačí každému interiéru modernú tvár. Stôl je veľmi... viac informácií »
Svetlosivý písací stôl Ragaba Lillo
Značka: Ragaba
197 EUR
Kúpiť v e-shope »
Lillo, to je písací stolík, ktorý sa stane skvelým spoločníkom na prácu, a zároveň vtlačí každému interiéru modernú tvár. Stôl je veľmi...

Lillo, to je písací stolík, ktorý sa stane skvelým spoločníkom na prácu, a zároveň vtlačí každému interiéru modernú tvár.

Stôl je veľmi kompaktný a ušetrí tak miesto aj v malom priestore. Farebná doska tvoriaca príjemný kontrast s nohami z masívneho buka je poznávacím znamením značky Ragaba. Tá kladie dôraz na moderný dizajn, perfektnú funkčnosť aj šetrnosť k prírode. Presný farebný odtieň tohto produktu si môžete dohľadať pod kódom S 2005-B20G. Akčný a v zľave tovar možno zaobstarať taktiež u nás v sekcii pracovné a písacie stoly! Teraz získate iné výrobky zo spomínanej kategórie z pohodlia domova! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac! Samozrejme, máme v ponuke viac kúskov od výrobcu Ragaba. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známy dodávateľ Ragaba vás a vašich blízkych obohatí o top tovar.

Tento obľúbený produkt Svetlosivý písací stôl Ragaba Lillo, dĺžka 65 cm od značky Ragaba je možné ľahko získať na našich stránkach teraz za primerané peniaze. Vo skvelej akcii za 197 EUR.