Svetlosivý koberec Elle Decoration Lovely Talence, 160 x 230 cm

Koberec z kolekcie Lovely od značky Elle Decoration dodá vášmu domovu šťavu a toľko potrebné pohodlie. To je zaručené hlavne vlasom s výškou 5 cm,... viac informácií »
Svetlosivý koberec Elle Decoration Lovely Talence
Koberec z kolekcie Lovely od značky Elle Decoration dodá vášmu domovu šťavu a toľko potrebné pohodlie. To je zaručené hlavne vlasom s výškou 5 cm,...

Koberec z kolekcie Lovely od značky Elle Decoration dodá vášmu domovu šťavu a toľko potrebné pohodlie. To je zaručené hlavne vlasom s výškou 5 cm, čo robí z tohto chlpáča ideálneho parťáka pod bosé nohy.

O kolekcii Lovely:
Táto kolekcia sa vyznačuje vyšším vlasom – 5 cm. Vďaka tomu sú tieto kúsky pohodlnými doplnkami do interiéru, ktoré zahrejú chodidlá , ale zároveň krásne ochránia podlahu pred vonkajšími vplyvmi.

O značke Elle Decoration:
Francúzsky šarm sa značka Elle Decoration rozhodla dostať do celého sveta pomocou štýlových kobercov. V jej repertoári sú prevažne kúsky v neutrálnych tónoch s jemnými vzormi . Pri výrobe si dáva záležať nielen na zachytenie štýlu, ale taktiež na kvalitnom prevedení a spracovaní materiálov. Kvalitný a obľúbený produkt Svetlosivý koberec Elle Decoration Lovely Talence, 160 x získate bez ťažkostí u nás v známej rubrike koberce. Máme pre vás podobné produkty z tejto známej rubriky v bezva akcii. Obľúbený dodávateľ Elle Decoration vyrába špičkové výrobky. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Tento exkluzívny produkt Svetlosivý koberec Elle Decoration Lovely od dodávateľa so skvelou povesťou Elle Decoration zaobstaráte tu za rozumné peniaze. Teraz získate od 399 EUR.