Svetlosivý guľôčkový vlnený koberec Wooldot Ball Rugs, ⌀ 140 cm

Dajte zbohom prázdnej podlahe i premrznutým nôžkam s kvalitným kobercom od dánskej značky Wooldot. Tento kvalitný fešák je z ručne spracovaných... viac informácií »
Svetlosivý guľôčkový vlnený koberec Wooldot Ball Rugs
Značka: Wooldot
429 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dajte zbohom prázdnej podlahe i premrznutým nôžkam s kvalitným kobercom od dánskej značky Wooldot. Tento kvalitný fešák je z ručne spracovaných...

Dajte zbohom prázdnej podlahe i premrznutým nôžkam s kvalitným kobercom od dánskej značky Wooldot. Tento kvalitný fešák je z ručne spracovaných guličiek z pravej vlny z ďalekého Nepálu. Na jeho výrobe sa podieľajú miestne nepálske ženy, ktorým výroba plstených guličiek zaberie približne 45 hodín a následných 30 hodín ich zošívajú k sebe, aby vznikol tento krásny kúsok.

Keďže ide o ručnú výrobu, každý kus je originál a môžu sa tak mierne líšiť od fotky. Guličky sú k sebe prišité zo spodnej strany, kde však nite nie sú skoro vidieť, koberec tak môžete používať obojstranne. Je vhodný pre alergikov a vlna neobsahuje žiadne toxické farbivá, hodí sa teda aj do detských izieb.

O značke:
Wooldot je dánska značka, ktorá tvorí v spolupráci s Nepálom už od roku 2008. Majú vysokokvalitnú produkciu v hlavnom nepálskom meste Káthmandu, kde vyrába plstené koberce, vankúš na sedeniey, košíky, podtácky a ďalšie interiérové doplnky zo 100% vlny.

Tradičné remeslo v kombinácii s funkčnou kvalitou dávajú značke možnosť vyrábať unikátne dizajnové produkty tvorené s láskou. Všetko totiž vzniká ručne.

Milou zaujímavosťou, ktorá stojí za spomenutie, je podpora, ktorú značka dáva nepálskym ženám. Zamestnáva výhradne ich, čím im dáva šancu na kvalitný a nezávislý život. Žiadaný výrobok Svetlosivý guľôčkový vlnený koberec Wooldot Ball Rugs, ⌀ 140 cm môžete získať bezprostredne tu na našom webe v populárnej kateogrii koberce! Teraz nájdete ďalšie produkty z tejto kateógrie za priaznivú cenu! Tým ale naša ponuka nekončí, náš sortiment je ale široký! Pozrite sa tiež na viac skvelých výrobkov od dodávateľa Wooldot. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a žiadaný kus Svetlosivý guľôčkový vlnený koberec od značky Wooldot môžete zaobstarať aktuálne v našej ponuke stále výhodne. Aktuálne v akcii za 429 EUR.