Svetlosivá rozkladacia rohová pohovka Windsor & Co Sofas Planet, pravý roh

To je on, vášho srdca šampión. Zoznámte sa s tým najlepším spoločníkom pre vašu obývaciu izbu. Táto rohová pohovka od značky Windsor & Co... viac informácií »
Svetlosivá rozkladacia rohová pohovka Windsor & Co Sofas Planet
To je on, vášho srdca šampión. Zoznámte sa s tým najlepším spoločníkom pre vašu obývaciu izbu. Táto rohová pohovka od značky Windsor & Co...

To je on, vášho srdca šampión. Zoznámte sa s tým najlepším spoločníkom pre vašu obývaciu izbu. Táto rohová pohovka od značky Windsor & Co Sofas vdýchne vašej spoločenskej miestnosti moderné poňatie zmiešané s kvapkou elegancie. V prípade nečakaných návštev môžete tento poklad rozložiť a vytvoriť tak miesto na prespanie.

Kolekcia Planet ponúka pohovky a pufy v šarmantnom poňatí s moderným nádychom. Ich poťah je z kvalitnej látky zo 100% syntetických vlákien, ktoré vám budú pripomínať jemnú ľanovú tkaninu.

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá navrhuje nábytok tej najvyššej kvality. Všetok nábytok vznikol z jednoduchého nápadu, ktorý sa z hlavy návrhárov preniesol na papier a zrealizoval. Každý kúsok vonia originalitou a jedinečnosťou.

Využívajú tie najkvalitnejšie materiály, od masívneho dreva po pevné látky vysokoodolné voči oderu. Tým sa z tohto nábytku stáva poklad, ktorý vám bude robiť radosť mnoho rokov. Veľmi obľúbený výrobok môžete získať bezprostredne tu na stránkach v obľúbenej rubrike rohové pohovky. Mrknite na výnimočné kúsky z tejto obľúbenej kategórie vo výpredajovej akcii! To nie je všetko, naša ponuka je široká. Preskúmajte u nás tiež ďalšie produkty od výrobcu Windsor & Co Sofas. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predný dodávateľ Windsor & Co Sofas dlhodobo poskytuje prvotriedny produkty

Kvalitný a žiadaný tovar Svetlosivá rozkladacia rohová pohovka Windsor & Co Sofas Planet, pravý roh originál od výrobcu Windsor & Co Sofas ľahko môžete získať aktuálne za neuveriteľne výhodnú cenu! Teraz možno objednať len za 1 790 EUR.