Svetlomodrý vonkajší koberec Floorita Waves, 160 × 230 cm

Toto nie je len tak hocijaký koberec. je to odolný parťák, s ktorým neexistujú žiadne prekážky! Kým bežné koberce musíte čistiť špeciálnymi... viac informácií »
Svetlomodrý vonkajší koberec Floorita Waves
Značka: Floorita
103 EUR
Kúpiť v e-shope »
Toto nie je len tak hocijaký koberec. je to odolný parťák, s ktorým neexistujú žiadne prekážky! Kým bežné koberce musíte čistiť špeciálnymi...

Toto nie je len tak hocijaký koberec. je to odolný parťák, s ktorým neexistujú žiadne prekážky!

Kým bežné koberce musíte čistiť špeciálnymi prostriedkami alebo ich dávať do čistiarne, tomuto stačí len voda a mydlo a je umytý! A akonáhle koberec uschne, zase vyzerá ako nový.

Koberec je navyše extrémne odolný voči oderu a opotrebovaniu, takže bude robiť parádu snáď na doživotie. Skrátka a dobre, je nezničiteľný!
Lacný tovar možno zakúpiť okrem iného tu na našom webe v rubrike vonkajšie koberce. Pozrite sa na úplne nové produkty z tejto známej rubriky za výhodnú cenu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Floorita svojim zákazníkom ponúka špičkové produkty U nás ponúkame viac, preskúmajte u nás viac skvelých produktov od dodávateľa Floorita. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný tovar Svetlomodrý vonkajší koberec Floorita Waves, 160 × 230 od poprednej spoločnosti Floorita nájdete práve teraz u nás trvalo výhodne. Teraz za 103 EUR.