Svetlomodrý koberec Floorita Kilim Ivory Aqua, 80 × 150 cm

Hľadáte ideálny koberec? Skúste niektorý od značky Floorita. Získa si vás nielen svojím originálnym poňatím, ale aj jeho vysokou... viac informácií »
Svetlomodrý koberec Floorita Kilim Ivory Aqua
Značka: Floorita
42,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Hľadáte ideálny koberec? Skúste niektorý od značky Floorita. Získa si vás nielen svojím originálnym poňatím, ale aj jeho vysokou...

Hľadáte ideálny koberec? Skúste niektorý od značky Floorita. Získa si vás nielen svojím originálnym poňatím, ale aj jeho vysokou odolnosťou.

Údržba tohto koberca je otázkou niekoľkých sekúnd – aj keď sa vám na naň podarí rozliať napr. víno či kávu, škvrna sa nevsiakne do vlákien a vy môžete tekutinu ľahko odstrániť pomocou papierovej utierky a vody. Presne tak, ako to môžete vidieť v tomto videu:


Exkluzívny tovar dostanete bezprostredne na našom webe v obľúbenej kategórii koberce! Vyhľadajte si ešte ostatné výrobky v spomínanej kategórii na pár kliknutí! Obľúbený dodávateľ Floorita svojim zákazníkom ponúka skvelý tovar. U nás vám ponúkneme viac, preskúmajte u nás taky viac kvalitných výrobkov od značky Floorita. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný produkt Svetlomodrý koberec Floorita Kilim Ivory Aqua, 80 × 150 od známej spoločnosti Floorita ide zohnať aktuálne naozaj výhodne! Akčné ceny od 42,90 EUR.