Svetlomodré obliečky na jednolôžko z ranforce bavlny Södahl Stripes, 140 x 200 cm

Hebkosť, jemnosť a očarujúca lesklosť. Obliečky Södahl Stripes sú vyrobené z ranforce bavlny, ktorá síce na prvý pohľad pripomína satén, na... viac informácií »
Svetlomodré obliečky na jednolôžko z ranforce bavlny Södahl Stripes
Značka: Södahl
54 EUR67 EUR Zľava -18%
Kúpiť v e-shope »
Hebkosť, jemnosť a očarujúca lesklosť. Obliečky Södahl Stripes sú vyrobené z ranforce bavlny, ktorá síce na prvý pohľad pripomína satén, na...

Hebkosť, jemnosť a očarujúca lesklosť.

Obliečky Södahl Stripes sú vyrobené z ranforce bavlny, ktorá síce na prvý pohľad pripomína satén, na rozdiel od neho však pohlcuje vlhkosť a predíde mnohokrát nepríjemného pocitu lepenia. Bavlna použitá pri výrobe je navyše organická, samostatné vlákna sú tak priedušnejšie, mäkšie a jemnejšie k pokožke.
Často vyhľadávaný produkt možno nakúpiť ľahko tu u nás zaradený v sekcii obliečky. Zaobstarajte si iné produkty z našej rubriky za mimoriadne nízku cenu. Možno hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac! Preskúmajte u nás ďalšie skvelé kúsky od výrobcu Södahl. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Úplne unikátny produkt Svetlomodré obliečky na jednolôžko z ranforce bavlny Södahl Stripes, 140 x 200 cm od spoľahlivého výrobcu Södahl máte možnosť dostať tu za výborné peniaze! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 54 EUR.