Svetlomodrá zamatová pohovka s čiernymi nohami Kooko Home Lento, 198 cm

Že je príjemná pohovka nevyhnutnou súčasťou obývacej izby či priestranné pracovne vás nemusíme presviedčať. A že sa môže zároveň taký kúsok... viac informácií »
Svetlomodrá zamatová pohovka s čiernymi nohami Kooko Home Lento
Značka: Kooko Home
1 090 EUR
Kúpiť v e-shope »
Že je príjemná pohovka nevyhnutnou súčasťou obývacej izby či priestranné pracovne vás nemusíme presviedčať. A že sa môže zároveň taký kúsok...

Že je príjemná pohovka nevyhnutnou súčasťou obývacej izby či priestranné pracovne vás nemusíme presviedčať. A že sa môže zároveň taký kúsok stať štýlovým solitérom, ktorý dodá šmrnc celému interiéru, to vám zase názorne ukáže značka Kooko Home.
Usaďte sa na vankúšoch z mäkkej ale odolnej peny a spoľahnite sa na pevné drevené nôžky. Vďaka nim tiež pôsobí dizajn odľahčene. Veľmi jedinečný kus Svetlomodrá zamatová pohovka s čiernymi nohami môžete nájsť jednoducho tu u nás v rubrike pohovky a gauče! Teraz kúpite obľúbené produkty zo spomínanej kategórie za rozumné peniaze. Prichystali sme toho pre vás viac, máme v ponuke viac produktov od značky Kooko Home. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Kooko Home dlhodobo vyrába prémiový sortiment Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Tento akčný produkt Svetlomodrá zamatová pohovka s čiernymi od spoľahlivej značky Kooko Home máte možnosť kúpiť si v našej aktuálnej ponuke za super peniaze. Akčné ceny už od 1 090 EUR.