Svetlomodrá zamatová podnožka Cosmopolitan Design Vienna, 100 × 80 cm

Pre unavené nohy, ako odkladací priestor na knižku a misku s orieškami, extra miesto na posedenie. Možností, ako využiť podnožku je nespočetne... viac informácií »
Svetlomodrá zamatová podnožka Cosmopolitan Design Vienna
Pre unavené nohy, ako odkladací priestor na knižku a misku s orieškami, extra miesto na posedenie. Možností, ako využiť podnožku je nespočetne...

Pre unavené nohy, ako odkladací priestor na knižku a misku s orieškami, extra miesto na posedenie.

Možností, ako využiť podnožku je nespočetne veľa, a preto ju tak veľmi milujeme ♥ Veríme, že vy iste prídete aj na ďalšie spôsoby, ako túto nádhernú podnožku od značky Cosmopolitan Design využiť.

Čo je hodnota Martindale?
Toto záhadné slovíčko vám pomôže zistiť, ako veľmi je pohovka odolná proti oteru. Čím vyššie číslo, tým lepšie. Čísla sú len ukazovateľom toho, pre akú domácnosť je pohovka vhodná.

O značke
Cosmopolitan Dizajn je inšpirovaný štýlmi z celého sveta, ale výrobu si drží výhradne v Európe. Čo kus, to poctivo vyrobený spoločník, ktorý dodá vašej obývacej izbe veľký šmrnc.
Žiadaný výrobok Svetlomodrá zamatová podnožka Cosmopolitan dá sa zaobstarať bezstarostne tu na webe v populárnej sekcii taburety! Pripravili sme pre vás ešte iné produkty zo spomínanej kategórie za skvelú cenu!

Vysoko kvalitný kus Svetlomodrá zamatová podnožka Cosmopolitan Design Vienna, 100 × 80 cm od nášho výrobcu Cosmopolitan Design jednoducho môžete nájsť u nás extra so zľavou! Aktuálne v akcii za 369 EUR.