Svetlomodrá zamatová leňoška s čiernymi nohami Kooko Home Lento, ľavý roh

Čo by nemalo chýbať v domove pravých pôžitkárov? Pohodlné ležadlo, ktoré je zároveň ozdobou interiéru. Tento elegantný kúsok z kolekcie Lento... viac informácií »
Svetlomodrá zamatová leňoška s čiernymi nohami Kooko Home Lento
Značka: Kooko Home
849 EUR
Kúpiť v e-shope »
Čo by nemalo chýbať v domove pravých pôžitkárov? Pohodlné ležadlo, ktoré je zároveň ozdobou interiéru. Tento elegantný kúsok z kolekcie Lento...

Čo by nemalo chýbať v domove pravých pôžitkárov? Pohodlné ležadlo, ktoré je zároveň ozdobou interiéru. Tento elegantný kúsok z kolekcie Lento už na prvý pohľad zaujme zamatovým povrchom, decentnými retro prvkami a masívnymi kovovými nožičkami.
A pretože návrhári značky Kooko Home myslia na každý detail, pridali 2 hebké vankúšiky navyše pre vyladený vzhľad a váš komfort.
Vysokokvalitný produkt Svetlomodrá zamatová leňoška s čiernymi nohami Kooko Home Lento, ľavý roh dá sa zaobstarať ešte na webe v známej rubrike leňošky a otomany. Pozrite sa na iné produkty z tejto kateógrie za mimoriadne nízku cenu. Významný výrobca Kooko Home môže ponúkať vysoko kvalitný sortiment To ale nie je všetko, naša ponuka je široká! Máme v ponuke však tiež viac osvedčených výrobkov od výrobcu Kooko Home. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený výrobok Svetlomodrá zamatová leňoška s čiernymi nohami Kooko Home od populárnej značky Kooko Home môžete zohnať momentálne na našich stránkach extra so zľavou. Ceny už od 849 EUR.