Svetlomodrá stolička s tmavohnedými nohami Ted Lapidus Maison Flacon

Neodolateľný produkt Svetlomodrá stolička s tmavohnedými nohami Ted Lapidus Maison Flacon máte možnosť získať okrem iného tu na našom webe v... viac informácií »
Svetlomodrá stolička s tmavohnedými nohami Ted Lapidus Maison Flacon
Neodolateľný produkt Svetlomodrá stolička s tmavohnedými nohami Ted Lapidus Maison Flacon máte možnosť získať okrem iného tu na našom webe v...

Neodolateľný produkt Svetlomodrá stolička s tmavohnedými nohami Ted Lapidus Maison Flacon máte možnosť získať okrem iného tu na našom webe v obľúbenej rubrike jedálenské stoličky! Vyberte si ešte ostatné produkty z tejto sekcie za extra cenu! Výrobca Ted Lapidus Maison vám môže ponúknuť prvotriedny produkty. Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke však viac kvalitných výrobkov od značky Ted Lapidus Maison. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si chvíľu s blízkymi pri jednom stole.

Je tu Ted Lapidus Maison. Stoličky tejto značky vás nadchnú nielen vzhľadom, ale aj prvotriednym spracovaním.

Poťah je vyrobený z extra jemnej textílie, ktorá je vďaka svojmu špeciálne upravenému povrchu ľahká na údržbu. Nohy a konštrukcia stoličky sú z masívneho bukového dreva.

A čo vás dostane? Výplň je zo špeciálnej polyuretánovej peny, ktorá poskytne tú správnu oporu vášmu chrbtu.

Často hľadaný produkt Svetlomodrá stolička s tmavohnedými nohami Ted Lapidus Maison Flacon od značky s dobrým menom Ted Lapidus Maison môžete pohodlne kúpiť práve tu za skvelú cenu! Výhodne za cenu 299 EUR.