Svetlomodrá rozkladacia pohovka do „U“ Miuform Charming Charlie, pravý roh

Dizajn pohovky Miuform Charming Charlie vnesie do vašej obývačky nádych boho štýlu a elegancie. Táto štýlová pohovka v tvare U je aj veľmi... viac informácií »
Svetlomodrá rozkladacia pohovka do "U" Miuform Charming Charlie
Značka: Miuform
1 390 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dizajn pohovky Miuform Charming Charlie vnesie do vašej obývačky nádych boho štýlu a elegancie. Táto štýlová pohovka v tvare U je aj veľmi...

Dizajn pohovky Miuform Charming Charlie vnesie do vašej obývačky nádych boho štýlu a elegancie.

Táto štýlová pohovka v tvare U je aj veľmi praktická, pretože sa dá rozložiť na pohodlnú posteľ pre 2 osoby.

Značka Miuform vyrába praktické a dizajnové pohovky, ktorých cieľom je uspokojiť všetky potreby zákazníkov. Zároveň táto značka kladie dôraz na úctu k životnému prostrediu. Už vo fáze návrhu zohľadňujú aj ekologickosť prepravy a skladovania, napríklad optimalizáciou rozmerov výrobku. Mnohé prvky pohoviek sa tiež vyrábajú ručne, aby sa dosiahla uspokojivá kvalita. Unikátny produkt Svetlomodrá rozkladacia pohovka do môžete kúpiť ešte tu u nás v populárnej kateogrii rohové pohovky. Teraz môžete nájsť ďalšie produkty z tejto sekcie za rozumné peniaze! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Miuform pre svojich zákazníkov predáva skvelé výrobky A to ešte nie je všetko.

Nový tovar Svetlomodrá rozkladacia pohovka do "U" Miuform Charming Charlie, pravý roh od nášho popredného výrobcu Miuform ľahko nájdete ešte dnes v akcii! Aktuálne za 1 390 EUR.