Svetlomodrá podnožka Milo Casa Attilio

Podnožka Milo Casa Attilio rozžiari interiér svojou atraktívnou textúrou a živými farbami. Poťah podnožky sa vyznačuje silnou štruktúrou, ktorá... viac informácií »
Svetlomodrá podnožka Milo Casa Attilio
Značka: Milo Casa
256 EUR301 EUR Zľava -14%
Kúpiť v e-shope »
Podnožka Milo Casa Attilio rozžiari interiér svojou atraktívnou textúrou a živými farbami. Poťah podnožky sa vyznačuje silnou štruktúrou, ktorá...

Podnožka Milo Casa Attilio rozžiari interiér svojou atraktívnou textúrou a živými farbami. Poťah podnožky sa vyznačuje silnou štruktúrou, ktorá má vysokú odolnosť proti oderu a nežmolkuje sa. Vydrží teda krásna a v perfektnej forme mnoho rokov. Jednoduchý a nestránuci dizajn tejto podnožky oceníte aj ako doplňujúce sedenie v prípade, že sa u vás zíde veľká spoločnosť.

Značka Milo Casa pochádza z Talianska a predstavuje vycibrenú kvalitu a pôsobivý elegantný dizajn. Celá výroba prebieha v Európe a zakladá sa na unikátnom know how, ktoré zahŕňa nielen výnimočnú čalúnickú prácu, ale aj uvedomelý prístup k životnému prostrediu. Tkaniny, ktoré táto značka používa sú podrobené náročným testom, aby zaručili špičkovú odolnosť, komfort aj atraktívny štýl. Tento exkluzívny kus je k dostaniu taktiež tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii taburety. Pozrite sa na skvelé produkty zo spomínanej sekcie za super cenu. Tento výrobca Milo Casa dodáva pre svojich zákazníkov vysoko kvalitný tovar. A to ešte nie je všetko!

Podarený výrobok Svetlomodrá podnožka Milo Casa Attilio od skvelého a známeho výrobcu Milo Casa môžete zohnať u nás teraz za primerané peniaze. Ceny už od 256 EUR.