Svetlomodrá podnožka Cosmopolitan Design Bali, 133 cm

V rovnakom dizajnovom prevedení ako Bali pohovka prichádza Bali podnožka s elegantne štruktúrovanou tkaninou i s rovnakým farebným prevedením. Tkanina... viac informácií »
Svetlomodrá podnožka Cosmopolitan Design Bali
V rovnakom dizajnovom prevedení ako Bali pohovka prichádza Bali podnožka s elegantne štruktúrovanou tkaninou i s rovnakým farebným prevedením. Tkanina...

V rovnakom dizajnovom prevedení ako Bali pohovka prichádza Bali podnožka s elegantne štruktúrovanou tkaninou i s rovnakým farebným prevedením.

Tkanina je tvorená 100 % polyesterovými vláknami, vďaka ktorým je jej povrch jemný na dotyk a zároveň aj odolný. Na detail látky sa môžete pozrieť vo videu nižšie.

Vynikajúci produkt Svetlomodrá podnožka Cosmopolitan Design Bali, 133 cm máte možnosť nájsť jednoducho tu u nás zaradený v kategórii taburety a pufy! Teraz môžete nájsť obľúbené produkty v spomínanej rubrike vo výhodnej akcii. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho viac. Pozrite sa tiež na ďalšie vybrané produkty od značky Cosmopolitan Design. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Vedúci dodávateľ Cosmopolitan Design pre vás vyrába vysoko kvalitný sortiment.

Často vyhľadávaný produkt Svetlomodrá podnožka Cosmopolitan Design Bali, 133 od dodávateľa kvalitných produktov Cosmopolitan Design k dispozícii tu a teraz práve za výpredajovú cenu. Výhodne za super cenu 469 EUR.