Svetlomodrá bavlnená výstelka do postieľky Happy Friday Basic, 60 x 40 cm

Výstelka do postieľky od Mr. Fox nie je len takým obyčajným doplnkom - je totiž krásne mäkučká, a zároveň udržiava v postieľke teplo, ktoré by... viac informácií »
Svetlomodrá bavlnená výstelka do postieľky Happy Friday Basic
Značka: Mr. Fox
10,20 EUR16,99 EUR Zľava -39%
Kúpiť v e-shope »
Výstelka do postieľky od Mr. Fox nie je len takým obyčajným doplnkom - je totiž krásne mäkučká, a zároveň udržiava v postieľke teplo, ktoré by...

Výstelka do postieľky od Mr. Fox nie je len takým obyčajným doplnkom – je totiž krásne mäkučká, a zároveň udržiava v postieľke teplo, ktoré by inak unikalo preč. Funguje aj ako bezpečnostná zábrana, ktorá úšetrí množstvo slzičiek aj modrín.

Na koncoch má šnúrky na uviazanie k postieľke. Kvalitný a obľúbený produkt dá sa zaobstarať taktiež u nás zaradený v rubrike detský textil! Nájdite si iné kúsky zo spomínanej sekcie za najlepšie ceny! Obľúbený dodávateľ Mr. Fox vám ponúka prvotriedne výrobky. Urobte si radosť! Tým ale však naša ponuka nekončí, náš sortiment je široký. Mrknite tiež na ďalšie kúsky od výrobcu Mr. Fox. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a žiadaný produkt Svetlomodrá bavlnená výstelka do postieľky Happy Friday od známeho popredného výrobcu Mr. Fox ľahko môžete zohnať teraz v ponuke výhodne! Aktuálne v akcii za 10,20 EUR.