Svetlokrémový koberec Elle Decoration Glow Loos, 80 x 150 cm

Chcete dať interiéru novú štýlovú tvár? Tak siahnite po tomto koberci z kolekcie Glow od značky Elle Decoration. Ochránite s ním podlahu pred... viac informácií »
Svetlokrémový koberec Elle Decoration Glow Loos
88 EUR110 EUR Zľava -20%
Kúpiť v e-shope »
Chcete dať interiéru novú štýlovú tvár? Tak siahnite po tomto koberci z kolekcie Glow od značky Elle Decoration. Ochránite s ním podlahu pred...

Chcete dať interiéru novú štýlovú tvár? Tak siahnite po tomto koberci z kolekcie Glow od značky Elle Decoration. Ochránite s ním podlahu pred poškodením. Vaše chodidlá vám poďakujú pred záchranou od studenej zeme a hlavne krásne pristane vášmu interiéru.

O kolekciu Glow:
Táto kolekcia je v predaji v dvoch typoch – s výraznejšími vzormi a bez vzoru. Obe dve varianty sú vedené v ľahko zladiteľných a neutrálnych tónoch ako je sivá, béžová či hnedá.

O značke Elle Decoration:
Francúzsky šarm sa značka Elle Decoration rozhodla dostať do celého sveta pomocou štýlových kobercov. V jej repertoári sú prevažne kúsky v neutrálnych tónoch s jemnými vzormi . Pri výrobe si dáva záležať nielen na zachytenie štýlu, ale taktiež na kvalitnom prevedení a spracovaní materiálov. Výnimočný produkt Svetlokrémový koberec Elle Decoration Glow Loos, 80 x 150 cm môžete zohnať už dnes na našich stránkach zaradený v kategórii koberce! Preskúmajte zľavnené produkty v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu! Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás viac produktov od značky Elle Decoration. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný výrobok Svetlokrémový koberec Elle Decoration od značky s tradíciou a dobrou povesťou Elle Decoration dostanete v našej online ponuke za rozumné peniaze! Práve možno objednať len za 88 EUR.