Svetlohnedý bavlnený vankúš PT LIVING Purity, 50 x 30 cm

Doprajte si pohodlie s pohodlným a štýlovým vankúšom PT LIVING. Jeho odnímateľný poťah je vyrobený z bavlny a zdobí ho výrazná a na dotyk... viac informácií »
Svetlohnedý bavlnený vankúš PT LIVING Purity
Značka: PT LIVING
41,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Doprajte si pohodlie s pohodlným a štýlovým vankúšom PT LIVING. Jeho odnímateľný poťah je vyrobený z bavlny a zdobí ho výrazná a na dotyk...

Doprajte si pohodlie s pohodlným a štýlovým vankúšom PT LIVING. Jeho odnímateľný poťah je vyrobený z bavlny a zdobí ho výrazná a na dotyk príjemná textúra, vďaka ktorej sa bude na pohovke vynímať.Unikátny a žiadaný produkt získate okrem iného na našom webe v kategórii dekoračné vankúše! Teraz môžete nájsť ešte ďalšie produkty v spomínanej rubrike za výhodné peniaze. Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. U nás totiž nájdete ďalší tovar od výrobcu PT LIVING. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný kus Svetlohnedý bavlnený vankúš PT LIVING Purity, 50 x 30 od spoločnosti s úžasnou reputáciou PT LIVING máte možnosť zaobstarať aktuálne za akčnú cenu. Stojí teraz u nás 41,90 EUR.