Svetlohnedé nástenné hodiny z lipového dreva Karlsson Pure Medium, ø 40 cm

Karlsson sú minimalistické hodiny, čo majú štýl. Zaveste ich na stenu a uvidíte, že celá miestnosť ožije. Zamatový detail s nich robí luxusnú... viac informácií »
Svetlohnedé nástenné hodiny z lipového dreva Karlsson Pure Medium
Značka: Karlsson
103 EUR
Kúpiť v e-shope »
Karlsson sú minimalistické hodiny, čo majú štýl. Zaveste ich na stenu a uvidíte, že celá miestnosť ožije. Zamatový detail s nich robí luxusnú...

Karlssonminimalistické hodiny, čo majú štýl. Zaveste ich na stenu a uvidíte, že celá miestnosť ožije. Zamatový detail s nich robí luxusnú záležitosť a už sa nemusíte báť, že prídete niekam neskoro.

Hodiny idú ticho, takže si ničím nerušenú radosť z nich môžete vychutnať aj v spálni či detskej izbe.

Holandská značka Karlsson s viac ako 30-ročnou tradíciou je známa aj pre nadčasový dizajn tradičných staničných hodín. Ich kvalitné a dizajnové hodiny sú obľúbeným doplnkom v mnohých domácnostiach po celom svete.
Veľmi obľúbený produkt Svetlohnedé nástenné hodiny z možno získať už dnes tu na našom webe v populárnej kateogrii hodiny! Teraz kúpite obľúbené výrobky v spomínanej rubrike za akčnú cenu! Nebojte, máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke viac tovaru značky Karlsson. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave výrobok Svetlohnedé nástenné hodiny z lipového dreva od kvalitnej spoločnosti Karlsson jednoducho zaobstaráte zrovna výhodne. Cenovo vychádza na 103 EUR.