Svetlobéžová rozkladacia rohová pohovka Milo Casa Santo, pravý roh

Priestranná pohovka, na ktorej sa môžete všetci spoločne uvelebiť, je základom rodinnej obývačky. Značka Milo Casa z Talianska to dobre vie a je... viac informácií »
Svetlobéžová rozkladacia rohová pohovka Milo Casa Santo
Značka: Milo Casa
1 690 EUR
Kúpiť v e-shope »
Priestranná pohovka, na ktorej sa môžete všetci spoločne uvelebiť, je základom rodinnej obývačky. Značka Milo Casa z Talianska to dobre vie a je...

Priestranná pohovka, na ktorej sa môžete všetci spoločne uvelebiť, je základom rodinnej obývačky. Značka Milo Casa z Talianska to dobre vie a je symbolom rafinovanej kvality a pôsobivého, elegantného dizajnu. Rozkladacia pohovka Santo poskytuje skvelý priestor na relaxáciu pre celú rodinu a dodáva interiéru nádych luxusu. Tkaniny používané touto značkou prechádzajú prísnym testovaním, aby sa zaručila najvyššia odolnosť, pohodlie a atraktívny štýl.

Na poťah tejto pohovky bola použitá krásna látka s miernym leskom a krátkym vlasom, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a zároveň veľmi odolná voči oderu. Technika Liquid Blocked použitá na tkanine sťažuje absorpciu tekutín, čím spôsobuje, že sa tekutina zhromažďuje na povrchu materiálu bez toho, aby prenikla hlboko do vlákien. Káva, čaj alebo víno vyliate na tkaninu sa tak odstráni v priebehu niekoľkých sekúnd priložením ľahko savej tkaniny alebo papierovej utierky.

Poznámka: rozmery úložného boxu sú 135 x 64 x 14 cm

Obľúbený a akčný tovar máte možnosť zohnať bez problémov u nás umiestnený v rubrike rohové pohovky. Zaobstarajte si nové kúsky z našej rubriky za priaznivú cenu. Populárna značka medzi zákazníkmi Milo Casa môže ponúkať vynikajúci tovar. A to je ešte len začiatok. Nebojte, máme toho viac, máme aj v ponuke ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Milo Casa. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Vysoko kvalitný produkt Svetlobéžová rozkladacia rohová pohovka Milo Casa Santo, s osvedčenou značkou Milo Casa ľahko môžete nájsť aktuálne na našej webovej stránke naozaj výhodne! Ponuka od 1 690 EUR.