Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm

Vysoko kvalitný výrobok Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, dá sa zaobstarať ľahko na stránkach v obľúbenej rubrike komody. Mrknite na zľavnené... viac informácií »
Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley
Značka: Teulat
1 190 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vysoko kvalitný výrobok Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, dá sa zaobstarať ľahko na stránkach v obľúbenej rubrike komody. Mrknite na zľavnené...

Vysoko kvalitný výrobok Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, dá sa zaobstarať ľahko na stránkach v obľúbenej rubrike komody. Mrknite na zľavnené produkty z tejto populárnej rubriky vo výpredajovej akcii. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete ďalšie preverené produkty od dodávateľa Teulat. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .
Milujete klasický nábytok, ale radi si svoj interiér okoreníte aj niečím odvážnejším? Kolekcia Valley v sebe snúbi oba prvky. Dekor orechového dreva pôsobí elegantne a farebné detaily dodávajú kúsku hravosť.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Tento zľavnený produkt Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm od poprednej značky Teulat ľahko nájdete online za akčnú cenu! Akčná cena 1 190 EUR.