Súprava sivej obliečky na paplón a dvoch obliečok na vankúš z mikrovlákna DecoKing Stardust, 230 × 220 cm

Tento neodolateľný produkt dostanete jednoducho tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike obliečky! Získajte akčné produkty z tejto... viac informácií »
Súprava sivej obliečky na paplón a dvoch obliečok na vankúš z mikrovlákna DecoKing Stardust
Značka: AmeliaHome
32 EUR40 EUR Zľava -17%
Kúpiť v e-shope »
Tento neodolateľný produkt dostanete jednoducho tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike obliečky! Získajte akčné produkty z tejto...

Tento neodolateľný produkt dostanete jednoducho tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike obliečky! Získajte akčné produkty z tejto obľúbenej rubriky za parádnu cenu! Známy dodávateľ AmeliaHome obohatí vás top sortiment. Presvedčte sa sami. Zaspávať pod hviezdnym nebom – to by bola nádhera ♥

Ak ste ale radšej v teple bez poletujúceho hmyzu pri uchu, pozvite si nočné nebo do spálne. Hviezdy na týchto obliečkach budú strážiť vaše sny a príjemný mikroperkál sa postará o spánok ako na obláčiku.

Prečo mikrovlákno?
Obliečky z mikrovlákna sú na dotyk hebké a svojím leskom pripomínajú luxusný satén. Posteľná bielizeň z mikrovlákna je však oproti tomu zamatovému oveľa príjemnejšia. Je ľahká, priedušná a savá.

Značka DecoKing je expertom na vkusné a štýlové vzory.

Obľúbený a kvalitný výrobok Súprava sivej obliečky na paplón a dvoch obliečok na vankúš z mikrovlákna DecoKing Stardust, 230 × 220 cm od obľúbeného výrobcu AmeliaHome dostanete momentálne na webe extra so zľavou. Momentálne k dispozícii za 32 EUR.