Súprava nástenných tapiet s motívom lesných zvierat Dekornik

Prázdna biela stena, to je pre detskú fantáziu absolútne nevyužitý priestor. Navrhnite spoločne s vašimi malými chrobáčikmi novú podobu... viac informácií »
Súprava nástenných tapiet s motívom lesných zvierat Dekornik
Značka: Dekornik
97,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Prázdna biela stena, to je pre detskú fantáziu absolútne nevyužitý priestor. Navrhnite spoločne s vašimi malými chrobáčikmi novú podobu...

Prázdna biela stena, to je pre detskú fantáziu absolútne nevyužitý priestor. Navrhnite spoločne s vašimi malými chrobáčikmi novú podobu izbičky.

Bude to tropická džungľa plná levíčat, slonov a žiráf? Alebo radšej morský svet so žralokom a majákom ako dominantou celej izby? Nástenné tapety od značky Dekornik vám s tým vždy pomôžu.

Tapety sú dodávané v pruhoch 100 x 280 cm a sú vhodné pre väčšinu štandardných bytov. Nemusí sa tak nič zložito vymeriavať a rezať. Na vzor jednoducho nadviažete ďalším pruhom tapety. Stačí len lepiť pruh od stropu a vzor sa uzavrie.
Obľúbený tovar Súprava nástenných tapiet s motívom lesných možno kúpiť priamo tu u nás umiestnený v kategórii detské tapety! Zaobstarajte si ďalšie produkty z tejto obľúbenej rubriky za akčnú cenu! Náš sortiment je široký, samozrejme, máme v ponuke ďalší preverený tovar značky Dekornik. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Známy dodávateľ Dekornik obohatí vás veľmi kvalitný sortiment. Presvedčte sa sami!

Často vyhľadávaný tovar Súprava nástenných tapiet s motívom lesných od popredného výrobcu Dekornik nájdete práve dnes za neuveriteľne nízku cenu. Ceny od 97,90 EUR.