Súprava na starostlivosť o tmavý dubový nábytok Gazzda

Starajte sa o svoj masívny nábytok Gazzda s láskou, akú si zaslúži! Súprava pre starostlivosť o neho vám bude ideálnym pomocníkom. Tvrdý voskový... viac informácií »
Súprava na starostlivosť o tmavý dubový nábytok Gazzda
Značka: Gazzda
23 EUR
Kúpiť v e-shope »
Starajte sa o svoj masívny nábytok Gazzda s láskou, akú si zaslúži! Súprava pre starostlivosť o neho vám bude ideálnym pomocníkom. Tvrdý voskový...

Starajte sa o svoj masívny nábytok Gazzda s láskou, akú si zaslúži! Súprava pre starostlivosť o neho vám bude ideálnym pomocníkom. Tvrdý voskový olej je vyrobený zo starostlivo vybraných prírodných ingrediencií ako slnečnicový olej či včelí vosk. Spoločne potom poskytnú vášmu nábytku ochranu (uzavrú póry dreva a urobia ho vodoodolný), navyše sú priateľské k životnému prostrediu. Olej nie je škodlivý ľudskej koži a v kontakte s jedlom je netoxický. Sada Natural je vhodná pre tmavšie dubové drevo, sada White pre svetlejšie dubové drevo. Veľmi obľúbený tovar máte možnosť dostať bez problémov na stránkach v populárnej sekcii príslušenstvo ku skriniam a knižniciam! Teraz môžete kúpiť zľavnené produkty zo spomínanej sekcie za super cenu! Máme toho viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelého tovaru od výrobcu Gazzda. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. V očiach zákazníkov popupárna značka Gazzda svojim zákazníkom ponúka kvalitný tovar. Nakupujte výhodný u nás!

Super produkt Súprava na starostlivosť o tmavý dubový nábytok Gazzda od spoľahlivej značky Gazzda pohodlne zaobstaráte na našich stránkach za dobrú cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 23 EUR.