Súprava karafy a 4 pohárov Eva Solo

Eva Solo je podľa niektorých vinárov synonymom čistej krásy a zároveň dokonalej funkčnosti. Obľube sa medzi nimi teší karafa s drip-free okrajom,... viac informácií »
Súprava karafy a 4 pohárov Eva Solo
Značka: Eva Solo
66,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Eva Solo je podľa niektorých vinárov synonymom čistej krásy a zároveň dokonalej funkčnosti. Obľube sa medzi nimi teší karafa s drip-free okrajom,...

Eva Solo je podľa niektorých vinárov synonymom čistej krásy a zároveň dokonalej funkčnosti. Obľube sa medzi nimi teší karafa s drip-free okrajom, vďaka ktorej sa ochutnávanie vína a bežné chvíle pri víne stanú bezstarostnými. Už žiadne škvrny na obrusoch ani rozliate víno – vďaka patentovanému lieviku z nehrdzavejúcej ocele. Karafa tak predstavuje vyváženú kombináciu moderného dizajnu a praktickosti, ktorú oceníte nielen pri víne, ale aj pri iných nápojoch. Vďaka žiaruvzdornému sklu môžete do karafy naliať aj horúce nápoje, takže ak hľadáte ideálneho spoločníka na varené víno, máte ho priamo pred sebou. A nezabudnite pozvať ďalších troch priateľov, pretože vďaka súprave pohárov si túto idylu môžete vychutnať spoločne. V zľave tento kus obstaráte pohodlne na webe zaradený v sekcii džbány a karafy! Teraz si môžete zaobstarať ešte podobné výrobky z našej kategórie vo výpredajovej akcii. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho viac. Máme v ponuke ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Eva Solo. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známy výrobca Eva Solo vás a vašich blízkych obohatí o prvotriedny sortiment. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú!

Tento kvalitný a žiadaný tovar Súprava karafy a 4 pohárov od známej kvalitnej značky Eva Solo nájdete na našich stránkach teraz lacno! Teraz len za 66,90 EUR.