Súprava 9 vianočných ozdôb v fuksiovoružovej farbe Unimasa, ø 6 cm

Vianoce prajú pripraveným. Začnite sa chystať na vianočný čas nielen prípravou obľúbených cukroviniek, ale aj výberom tých najkrajších ozdôb na... viac informácií »
Súprava 9 vianočných ozdôb v fuksiovoružovej farbe Unimasa
Značka: Unimasa
2,70 EUR4,49 EUR Zľava -39%
Kúpiť v e-shope »
Vianoce prajú pripraveným. Začnite sa chystať na vianočný čas nielen prípravou obľúbených cukroviniek, ale aj výberom tých najkrajších ozdôb na...

Vianoce prajú pripraveným. Začnite sa chystať na vianočný čas nielen prípravou obľúbených cukroviniek, ale aj výberom tých najkrajších ozdôb na stromček. S touto úlohou vám hravo pomôže značka Unimasa, ktorá prináša trendy sviatočne ladené ozdoby.

Tieto sú vyrobené z plastu a penového materiálu, takže sa nemusíte obávať, že by sa vám ľahko rozbili.
Často hľadaný produkt Súprava 9 vianočných ozdôb v fuksiovoružovej farbe Unimasa, ø 6 cm nájdete teraz tu a teraz na našom webe v sekcii ozdoby na stromček. Pripravili sme nové výrobky z tejto známej kategórie jednoducho online! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Unimasa poskytuje vysoko kvalitné výrobky

Často hľadaný produkt Súprava 9 vianočných ozdôb v fuksiovoružovej od značky Unimasa ľahko môžete nájsť teraz v ponuke za primerané peniaze. Teraz si môžete kúpiť za 2,70 EUR.