Súprava 8 tyrkysovomodrých nastaviteľných stojanov na topánky Wenko

Milujete nakupovanie nových a nových topánok, ale jednoducho ich nemáte kam uložiť? Tieto nastaviteľné regály tento problém vyriešia a ušetria... viac informácií »
Súprava 8 tyrkysovomodrých nastaviteľných stojanov na topánky Wenko
Značka: Wenko
27 EUR
Kúpiť v e-shope »
Milujete nakupovanie nových a nových topánok, ale jednoducho ich nemáte kam uložiť? Tieto nastaviteľné regály tento problém vyriešia a ušetria...

Milujete nakupovanie nových a nových topánok, ale jednoducho ich nemáte kam uložiť?

Tieto nastaviteľné regály tento problém vyriešia a ušetria vám až polovicu miesta v skrinkách na topánky alebo v šatníku. Zároveň dodávajú priehľadnosť a chránia vaše milované páry pred preliačením alebo poškriabaním. Vďaka mierne štruktúrovanému povrchu sa navyše nikde nešmýkajú.

Stojan sa dá nastaviť do troch rôznych výšok. Tento kvalitný a lacný kus získate priamo tu u nás v známej kategórii doplnky k obuvi. Teraz nájdete ďalšie produkty zo spomínanej sekcie na pár kliknutí! U nás toho nájdete oveľa viac, mrknite na ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Wenko. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známa značka Wenko vám môže poskytnúť vynikajúce výrobky.

Obľúbený a kvalitný produkt Súprava 8 tyrkysovomodrých nastaviteľných stojanov na topánky Wenko od známej spoločnosti Wenko je možné ľahko získať aktuálne v našej ponuke stále výhodne. Akčné ceny od 27 EUR.