Súprava 60 nástenných samolepiek Ambiance Vintage Design Shade of Gray, 10 × 10 cm

Ste za zmenu u vás doma? Čo tak skúsiť nový obklad na stenu? Nemusíte však investovať do nových kachličiek a ich komplikovaných inštalácií. Sú... viac informácií »
Súprava 60 nástenných samolepiek Ambiance Vintage Design Shade of Gray
Značka: Ambiance
31 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ste za zmenu u vás doma? Čo tak skúsiť nový obklad na stenu? Nemusíte však investovať do nových kachličiek a ich komplikovaných inštalácií. Sú...

Ste za zmenu u vás doma? Čo tak skúsiť nový obklad na stenu? Nemusíte však investovať do nových kachličiek a ich komplikovaných inštalácií. Sú tu samolepky Ambiance, ktoré vám pomôžu a problém vyriešia.

Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. Môžete si byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľanie toho, kam tieto krásne vzory umiestníte. Každá „kachlička“ je vyrezaná zvlášť, preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa svojho uváženia. Takže určite u nikoho ďalšieho neuvidíte rovnakú zostavu.

Dobré vedieť: • samolepky Ambiance dobre odolávajú vode, vlhkosti, rozpúšťadlám aj teplote (- 40 až 85 °C, neukladajte ich však priamo na zdroj tepla), zároveň nie sú horľavé, • ideálne najmä do kúpeľne či kuchyne, nalepiť ich môžete aj inam, • vydržia približne 5 rokov, • aplikujte na čistý, suchý a neporézny povrch, • ak by ste si ich umiestnenie rozmysleli, dajú sa odstrániť bez stôp. Žiadaný tovar Súprava 60 nástenných samolepiek Ambiance Vintage Design Shade of Gray, 10 × 10 cm môžete dostať práve teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii samolepky! Nájdite si ostatné produkty z tejto rubriky za najnižšiu cenu! Významný dodávateľ Ambiance vám poskytuje top produkty To ale nie je všetko, máme toho viac. Mrknite na viac produktov od výrobcu Ambiance. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vynikajúci produkt Súprava 60 nástenných samolepiek Ambiance Vintage Design Shade of Gray, 10 × 10 cm od značky so zárukou kvality Ambiance ľahko zoženiete tu za primerané peniaze. Akčné ceny od 31 EUR.