Súprava 6 ručne fúkaných pohárikov s dubovou škatuľkou Sagaform Schnapps

Vychutnajte si pohárik whiskey alebo rumu na maximum ♥ Z elegantných pohárov od značky Sagaform sa každá takáto chvíľka ponesie v noblesnom duchu.... viac informácií »
Súprava 6 ručne fúkaných pohárikov s dubovou škatuľkou Sagaform Schnapps
Značka: Sagaform
45 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vychutnajte si pohárik whiskey alebo rumu na maximum ♥ Z elegantných pohárov od značky Sagaform sa každá takáto chvíľka ponesie v noblesnom duchu....

Vychutnajte si pohárik whiskey alebo rumu na maximum ♥

Z elegantných pohárov od značky Sagaform sa každá takáto chvíľka ponesie v noblesnom duchu. Poznámka: objem jednej strany pohárov je 20 ml a objem druhej strany je 40 ml.

O značke:
Vie byť hravá, poetická aj veselá zároveň. Práve preto sa škandinávska značka Sagaform stala celosvetovou ikonou, ktorú nemožno prehliadnuť. Či už počas toho, čo vám bude robiť spoločníka pri poháriku vína, hrnčeku čaju, alebo pomáhať so servírovaním jedla. Tento kvalitný a lacný kus dá sa zaobstarať bez problémov u nás umiestnený v kategórii poháre a poháriky. Pripravili sme akčné produkty z tejto známej rubriky za super ceny. Náš sortiment je široký, pozrite sa tiež na viac vybraných výrobkov značky Sagaform. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave produkt Súprava 6 ručne fúkaných pohárikov s dubovou škatuľkou Sagaform pochádzajúce od značky Sagaform nájdete bezpečne online trvalo výhodne. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 45 EUR.