Súprava 6 hnedých silikónových foriem na bagel Lékué

O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien: Lékué posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného... viac informácií »
Súprava 6 hnedých silikónových foriem na bagel Lékué
Značka: Lékué
24 EUR
Kúpiť v e-shope »
O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien: Lékué posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného...

O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien:
Lékué posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného Španielska sa nebojí inovácií. Práve preto hýria ich produkty farbami, neobvyklými tvarmi a netradičnými materiálmi.

Dôraz kladú dizajnéri nielen na originálny vzhľad, ale predovšetkým na kvalitu, bezpečnosť a jednoduché používanie. Výsledkom je neobyčajný riad a kuchynské vychytávky, ktoré búrajú stereotypy a plne sa prispôsobia aj vareniu v mikrovlnnej rúre.

Dôkazom, že je Lékué skutočným odborníkom potvrdze aj rad ocenení Good Design Awars v roku 2007 a 2010.

O odolnom materiáli:
Dizajnéri značky si stoja za použitím odolného silikónu. Aj keď je to forma plastu, materiály prechádzajú prísnymi hygienickými a bezpečnostnými kontrolami. Sú teda zdravotne nezávadné a zaisťujú bezpečné varenie.

Platinový silikón je ľahký a odolný, navyše aj praktický – jednoducho sa čistí a s kľudom ho môžete dať aj do umývačky. Nepreberá pachy a odoláva veľmi nízkym aj vysokým teplotám. Tento vynikajúci produkt Súprava 6 hnedých silikónových foriem na bagel Lékué možno zaobstarať ešte tu na našom webe v známej kategórii nádoby a formy na pečenie! Pozrite sa na obľúbené produkty z tejto obľúbenej kategórie za výhodnú cenu! U zákazníkov obľúbená značka Lékué pre svojich zákazníkov dodáva kvalitný tovar. Však to vidíte sami. Náš sortiment je ale široký, samozrejme, máme v ponuke ďalší kvalitný tovar značky Lékué. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Zľavový produkt Súprava 6 hnedých silikónových foriem na bagel od spoločnosti so zárukou kvality Lékué ľahko nájdete v aktuálnej ponuke vo výhodnej akcii! Stojí teraz u nás 24 EUR.