Súprava 6 červených vinných pohárov Crystalex Extravagance, 300 ml

Česká značka Crystalex je dlhodobo majstrom vo výrobe mimoriadne kvalitného skla, ktoré je zárukou vybraného stolovania. S vianočnou kolekciou... viac informácií »
Súprava 6 červených vinných pohárov Crystalex Extravagance
Značka: Crystalex
25,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Česká značka Crystalex je dlhodobo majstrom vo výrobe mimoriadne kvalitného skla, ktoré je zárukou vybraného stolovania. S vianočnou kolekciou...

Česká značka Crystalex je dlhodobo majstrom vo výrobe mimoriadne kvalitného skla, ktoré je zárukou vybraného stolovania. S vianočnou kolekciou Extravagancia donesiete na prestretý stôl hrejivú sviatočnú atmosféru, ktorá je zároveň plná života. Červená farba pôsobí distingvovane, je symbolom Vianoc a upúta zrak každého hosťa. Obľúbený a kvalitný produkt Súprava 6 červených vinných môžete nakúpiť pohodlne tu na stránkach v populárnej kateogrii poháre a poháriky. Teraz kúpite ešte podobné výrobky z tejto populárnej sekcie za najlepšie ceny. U zákazníkov obľúbená značka Crystalex má v stále ponuke vysoko kvalitný sortiment. Ale možno hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. Máme v ponuke však ďalší preverený tovar značky Crystalex. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

V zľave tento kus Súprava 6 červených vinných pohárov Crystalex Extravagance, 300 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Crystalex ľahko zaobstaráte práve teraz vo výpredajové akciu. Stojí teraz u nás 25,90 EUR.