Súprava 4 pohárov z krištáľového skla Nachtmann Sphere, 385 ml

Tento lacný produkt Súprava 4 pohárov z od spoločnosti so zárukou kvality Nachtmann ľahko môžete získať u nás teraz za výhodnú cenu. Práve teraz za skvelú cenu 29,90 EUR. EAN: 4003762240802
Súprava 4 pohárov z krištáľového skla Nachtmann Sphere
Značka: Nachtmann
29,90 EURDostupnosť: SKLADOM
Kúpiť v e-shope »

Popis produktu

Tvorbu Romana Kvitu, študenta VŠUP v Prahe, si všimla aj bavorská skláreň Nachtmann, ktorá s ním nadviazala spoluprácu a nechala mu voľnú ruku pre vzniku novej kolekcie krištáľového skla Sphere. Za ňu bol odmenený v roku 2015 cenou Red Dot Design Award.

Roman vo svojich návrhoch rád experimentuje s tvarmi a prelínaním svetla, priznáva štruktúru a necháva tak vyniknúť prepojenie organického dizajnu s vyspelými technologickými možnosťami. Sphere, to je dizajnové umenie navrhnuté tak, aby ste ho mohli používať každý deň, pri každej príležitosti. Preto je tiež sklo vhodné do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry.

Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu, ale zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať dennodenne vo svojej domácnosti. Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý si hovorí o vystavenie za sklá vitríny. Ide o sklenený luxus, ktorý môžete mať dennodenne v ruke a užívať si jeho blízku prítomnosť. Veľa obľúbený tovar Súprava 4 pohárov z krištáľového skla Nachtmann Sphere, 385 ml je k dispozícii bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii poháre a poháriky. Teraz môžete nájsť úplne nové produkty v spomínanej kategórii za super peniaze. Tým ale naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac! Preskúmajte u nás tiež ďalšie produkty od značky Nachtmann. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Nachtmann vám ponúka špičkový sortiment Nakupujte, kým je tovar sladom!